Warsztaty Online

Home / Warsztaty językowe

Zajęcia online mogą i powinny być angażujące, interaktywne i po prostu ciekawe, dające przy tym wymierne korzyści edukacyjne. Mając to na uwadze, stworzyliśmy ofertę kameralnych warsztatów językowo-kulturowych Lingo&Culture dla dzieci i młodzieży od 8 do 16 roku życia, prowadzonych przez native speakerów, nauczycieli j. angielskiego pochodzących z różnych zakątków świata.

Celem Warsztatów Online jest:

W przypadku Lingo&Culture jest to  zanurzenie w języku podczas wirtualnej „podróży po świecie”.

Jest to znakomita okazja do zapoznanie się i osłuchanie z różnymi odmianami języka angielskiego.

Podczas każdego warsztatu online ćwiczone są konkretne struktury gramatycznych i słownictwo w naturalnym kontekście.

Oferujemy najprzyjemniejszą formę nauki poprzez zabawę, gry i pozytywne emocje, które wzmacniają trwałe zapamiętywanie materiału. 

Systematyczny udział w warsztatach zapewnia nie tylko rozwój kompetencji językowych i komunikacyjnych, ale również zdobywanie i pogłębianie wiedzy geograficznej, przyrodniczej i kulturowej w ciekawy, interaktywny sposób. 

Jak zwykle dużą wagę przywiązujemy do wspierania potencjału twórczego i intelektualnego. W każdym warsztacie znajdują się techniki temu służące, ale już sama koncepcja podróży wirtualnej po świecie jest pobudzająca dla wyobraźni.

Warsztaty Craft&Culture są dla dzieci jeżdżących na obozy znakomitą okazją do spotkań z kolegami i kadrą.

Warsztaty są tak zaplanowane i przeprowadzone, że uczestnicy mają szansę poznać się i zaprzyjaźnić z rówieśnikami, a w przypadku niektórych warsztatów z rówieśnikami z całego świata. 

Po pierwsze same warsztaty są interaktywne, zawierające ćwiczenia aktywizujące, zabawy ruchowe i dramowe, mini warsztaty naukowe, plastyczne i kulinarne. Po drugie zachęcamy do wspólnego udziału w warsztatach poprzez jedno łącze z kolegą /koleżanką/ rodzeństwem/ rodzicami. 


O Warsztatach Online:

Program Warsztatów Online:

TEENS USA

Jest to cykl warsztatów dotyczących problemów młodzieży amerykańskiej w porównaniu z młodzieżą europejską w kilku niezależnych częściach przeznaczonych dla młodzieży od 13 do 17 roku życia. Częścią warsztatów są gry towarzyskie, gry językowe, dyskusje, debaty.

LET’S CELEBRATE

Warsztaty ze stałą częścią kulinarną, poświęcone tradycjom i świętom obchodzonym na świecie. Przewidziane dla dzieci i młodzieży od 9 do 14 roku życia. Do udziału w tych warsztatach zapraszamy również całe rodziny.

AROUND THE WORLD

Cykl warsztatów dla dzieci od 8 do 12 roku życia, z wątkiem podróży po świecie i  ciekawostek dotyczących różnych miejsc. Warsztaty wzbogacone są o piosenki, gry, zabawy i proste mini warsztaty: plastyczne, naukowe lub kulinarne.

Signups are open!-5

Warsztaty, których podstawą są zajęcia kulinarne, wzbogacone grami, piosenkami i ciekawymi historyjkami. Tematem zajęć kulinarnych są najczęściej proste w przygotowaniu i zdrowe przysmaki, inspirowane kuchniami świata. Ich najmocniejszą stroną jest nauka języka poprzez wszystkie zmysły Przewidziane są dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. 

Signups are open!-6

Cykl warsztatów dla dzieci od 8 do 12 roku życia, z wątkiem podróży po świecie, z ciekawostkami dotyczącymi różnych miejsc i wydarzeń. Warsztaty wzbogacone są o gry, zabawy, quizy i mini warsztaty naukowe i plastyczne.

Signups are open!-4

Jest to cykl warsztatów przeznaczonych dla młodzieży od 13 do 17 roku życia, dotyczących problemów współczesnych nastolatków oraz tematów dla nich ważnych. Istotną częścią warsztatów są gry towarzyskie, gry językowe, dyskusje i debaty.

Cennik Warsztatów Online

Pakiet Mini

160 zł
  • 32 zł za 75 min zajęć
  • za 5 dowolnych warsztatów dla jednej osoby do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy.

Pakiet Multi

290 zł
  • 29 zł za 75 min zajęć
  • za 10 dowolnych warsztatów dla jednej osoby lub 5 warsztatów dla dwóch osób do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy

Pakiet Mix

520 zł
  • 26 zł za 75 min zajęć
  • za 20 dowolnych warsztatów dla jednej osoby lub 10 warsztatów dla dwóch osób do wykorzystania bez limitu czasowego.

Terminy

01

Data: każda sobota; godz. 11.00-12.15
Temat: Cook Fun Around The World
Dla kogo: 8-12 lat
Język: angielski
Poziom: podstawowy - średnio zaawansowany

02

Data: każda sobota, godz. 16.30-17.45
Temat: Amazing Stories Around The World
Dla kogo: 8 -12 lat
Język: angielski
Poziom: podstawowy- średnio zaawansowany

03

Data: każda sobota, godz. 18.00-19.15
Temat: Teen Matters Around The World
Dla kogo: 13-16 lat
Język: angielski
Poziom: średnio zaawansowany - zaawansowany

Zapisz się na Warsztat Online