Dla Młodzieży

Home / Dla Młodzieży

 

Młodość uśmiecha się bez powodu. To właśnie stanowi główny jej urok.

Oscar Wilde

Teens Camps

Jeżeli cenisz towarzystwo, ale nie przepadasz za tłumem, lubisz aktywność, ale czasem wolisz mieć święty spokój. Jeżeli chcesz decydować o tym jak spędzasz swój czas. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś spędzić noc pod gwiazdami na trampolinie. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś poczuć adrenalinę zajęć ASG, zmęczyć się na kajakach albo konno w terenie, wygrać turniej szachowy, zrobić coś kreatywnego, stworzyć coś z niczego, a potem wylegiwać się w hamaku zapraszamy na Hammocks&Kayaks Camps czyli HKC dla Młodzieży.

Więcej

Teens Classes

Jeżeli masz świadomość, że w szkole nie uczą Cię jak się uczyć. Jeżeli masz problemy z zapamiętywaniem różnych rzeczy i chciałbyś/chciałabyś się uczyć szybciej. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, kiedy informacje są w zasięgu palca, nasz umysł trzeba jednak ćwiczyć. Jeżeli uczysz się języka/języków od dłuższego czasu ale ciągle masz problem ze zwykłą rozmową. Jeżeli ciągle nie rozumiesz pewnych zagadnień gramatycznych. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś opanować kilka języków jak najszybciej, ale myślisz że nie masz zdolności… Zajęcia HKC – online i stacjonarne są dla Ciebie.

Więcej

Teens Project

Jeżeli lubisz spędzać czas aktywnie, a przy okazji chciałbyś/chciałabyś nauczyć się pewnych rzeczy, których nie nauczysz się w szkole, a które na pewno przydadzą Ci się w życiu, zapraszamy Cię do Projektu Młoda Kadra. Podczas projektu, który zacznie się jeszcze przed obozami, pokażemy Ci jak planować i organizować warsztaty, gry i imprezy obozowe. Dzięki specjalnym technikom sprawimy, że będziesz mieć głowę pełną pomysłów. Nauczysz się też pracy samodzielnej dzięki pewnym stałym zadaniom w planie dnia oraz pracy w grupie podczas przygotowywania scenariuszy przygodowych. Dobra zabawa i satysfakcja gwarantowane 🙂

Więcej

Dajemy Ci

Skontaktuj się z nami​