Dla Dzieci

Home / Dla dzieci

Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku, uznać że jest królową i obdarzyć go miłością
Antoine de Saint Exupery

Happy Kid Centre

Jesteśmy po to, by nieść radość dzieciom i aby wspierać je w rozwoju. Wychodzimy z założenia, że każde dziecko ma ogromny potencjał twórczy, a zadaniem naszych opiekunów i edukatorów jest ten potencjał wspierać. Dlatego też, zarówno podczas obozów, jak i weekendów czy stałych zajęć dajemy dzieciom dużo przestrzeni dla wyobraźni i ich własnych pomysłów. 

Więcej

Happy Kid Camps

Specjalizujemy się w obozach dla najmłodszych, a trzon naszej kadry to ludzie od wielu lat zawodowo związani z opieką i edukacją dzieci, między innymi pedagodzy wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, psychopedagodzy kreatywności, psycholodzy, arteterapeuci oraz metodycy wczesnego nauczania języków. Nasz program obozowy jest dobrze przygotowany i bogaty, ale zawsze jesteśmy gotowi do zmian i podążania za dziećmi.

Więcej

Happy Kid Classes

Oferujemy zajęcia, które najmłodsi z pewnością pokochają. Uczymy przez zabawę, gry przygodowe, wszystkie zmysły. Swoje programy edukacyjne tworzymy z myślą o obozach, ale realizujemy je również podczas warsztatów, weekendów oraz zajęć stacjonarnych i online.

Więcej

Dzieciom zapewniamy

Skontaktuj się z nami​